LESHOJ KATIN E SHTEPIS ME QERA TE SHKOLLA ILIRIJ..

Shitet nga: 20 Qer 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ KATIN E SHTEPIS ME QERA TE SHKOLLA ILIRIJA B.DIELLIT
BANESA KA HYRJE TE VEQANT.

1 SALLONIN TE MADH
1 KUZHIN ME TRAPEZARI
3 DHOMA GJUMI
1 BANJO 1 wc
1 BALLKON I MADH
1 GARAZH DHE PODRUM + 50 euro
PA MOBILJE
Tel;+37744855664 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim