LINA Banesa 112m2 K II te Rinia në Prish. 15/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet: Banesa
Kuadrature; 112m2
Kati; II
Organizimi i mbrendshem; Qendrimi ditor+kuzhine,tri dhoma gjumi,banjo,teras.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku,afër Rest.ORCHIDE
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim