LINA Banesa 58 m2 K II në Lagjen e Spitalit 21/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 27 Maj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet:Banesa
Kuadraturë :58 m2
Kati:II
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimin ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi,wc+b,terasë dhe depo.
Adresa:Lagjja e Spitalit (350 m larg rrethit të madhë te Rr B)
Afati i dorzimit:qershor/2015
adr.elekt;lina_banesa@hotmail.com


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim