LINA Banesa 85 m2 K- V- në Kalabri Pr 12/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 02 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet: Banesa e mobiluar
Kuadraturë: 85 m2
Kati : V
Organizimi i mbrendshëm: salloni+kuzhina,dy dhoma të fjetjes,wc+b,dy terasa.
Lokacioni: Objekti V ,Kullat e Arabve afër qerdhes
Adresa: Kalabri

Ndërmetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
adr.elekt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim