LINA-SHITET Banesa 112m2 K-II te Rinia. 08/16B-PR

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet: Banesa
Kuadrature; 112m2
Kati; II
Organizimi i mbrendshem; Qendrimi ditor+kuzhine,tri dhoma gjumi,banjo,teras.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku,afër Rest.ORCHIDE
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim