LINA-Shiten Banesat 63m2,57m2,K-VI,L.Kalabria23/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 28 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja Kalabria
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten : Banesat
Kuadraturë: 63m2,57m2
Kati: -VI-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhoma fjetje,wc+b,depo,terasë dhe garazhdë
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Lagja Kalabri-DINAMIKA
Ndërtimi është i një kualiteti të lartë,kan hapësira gjelbëruse dhe parkingje të mjaftushme,objektet do të ken mirëmbajtje,vëzhgim të kamerave 24 orë,sigurim fizik etj.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim