LINA-Shitet Banesa 112m2 K-III në Lagjen.Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 09 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet; Banesa në Lagjen e Spitalit-Mati1
Kuadraturë; 112m2
Kati; III
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma gjumi,wc+banjo,dy terasë
Afati i dorëzimit;dhjetor/2016

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe
044/172-626
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim