Leshohet Banesa me Qira n'Dardani

Shitet nga: .. 27 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkojm cimere femra banesa gjindet ne dardani buleeevardi bill klinton tek posta e vogel kati i 2t banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim