Leshohet Banesa me Qira ne Dardani s2

Shitet nga: .. 23 Maj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Baneas me qira banesa gjindet ne dardani te kurrizi afer villa natyra kati 1 banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin e mobiluar dhe me rrobalarse tv dhe wirless tel 044340598 dhe viber +37744850148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim