Leshoj banes me qira në lagjen e Muhaxherve, per..

Shitet nga: Ilir 11 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira në lagjen e Muhaxherve, perball hotel afes ne katin dytë me 110.8m2, ka kuzhin, sallon, tri dhoma gjumi, vece, shpajz, banjo, garazh dhe podrum. Çmimi 500euro. Nr. Tel. 049/044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim