Leshoj banes me qira

Shitet nga: Ilir 06 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira në lagjen e Muhaxherve, perball hotel afes ne katin dytë me 110.8m2, ka kuzhin, salon, tri dhoma gjumi, vece, shpajz, banjo, garazh dhe podrum. Çmimi 600euro. Nr. Tel. 049/044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim