Leshoj banes me qira

Shitet nga: ilir 25 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne arberi, kati 7, nje dhom gjumi, salon kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, dhe e kompletuar qka kerkohet per nje familje, gjithqka eshte e re e pa perdorur. Çmimi 350euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim