Leshoj me qira dhomen 400m nga gjimnazi Sami Fr

Shitet nga: buli 08 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

81 EUR   95 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen 25m2 ne perdhesen e shtepis
Esht e mobiluar komplet dhe ka ket renditje:
Dhome dite
Banjo/wc
Shtepia esht pran rruges kryesore rr.Haxhi Zeka . Vend I pershtatshem dhe I qet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim