Leshojm banes me qera ne Dardani.

Shitet nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qera ne Dardani. Banesa ka tri dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon .
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banime.
Cmimi: 500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim