MOLER .,,, NGJYROSJE, RINOVIME ,DEKORIME ETJ......

Shitet nga: moler 23 Qer 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuarat per dhoma
te gjitha ngjyrat colors behen ne menyr kompjutorike..
puna bëhet ne menyr profesionale
ofrojm kataloge ngjyrash,
Kemi ekip profesional
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim