MOLER PROFESIONALIST...... NGJYROSJE, RINOVIM..

Shitet nga: moler tafa 21 Krr 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist

bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,

si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,

punojm te ghitha punët e moleraj,

kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma

te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike,

ofrojmë kataloge ngjyrash

gjindem ne prishtinë..

mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim