MOLER 0.50 m² 044878728

Shitet nga: Afrim Dje 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
MOLER PROFESIONISTË ME QMIM SUPER TË LIR VETËM 0.50 m² ME NGJYR TË BARDH . NDERSA ME NGJYRA TJERA ME MARRVESHJE GJINDEMI NË PRISHTINË KEMI PËRVOJ PUNE PO ASHTU VLEN TË CEKËT SE NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË SANITARIS NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHËRBIMET TONA JU MIRPRESIM,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim