MOLER PROFESIONALIST 0.50 m²

Shitet nga: tahir 16 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 555 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma , ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
kemi staf profesional..

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim