Moler colors rinovime etj.. 0.50m²

Shitet nga: tahir Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..,
mob. 044 29 69 33..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim