Moler profesionalist / Color's 044 29 69 33

Shitet nga: moler 22 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
Bëjmë lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre,
hoteleri etj…
Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,ofrojmë katalogje ngjyrash
Gjindem ne prishtinë..
Mob: 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim