Moler 0.50m²

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: tahir 20 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, mureve, etj. si dhe rinovime etj,
Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindemi ne prishtine info.....................044 - 296-933 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim