Moler Glet Knauf Fasada llaqe etj.

Shitet nga: J.Moleri Dje 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtinë
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
.OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJË SENDEV TJERA NUK KENI NEVOJ TË LESHONI BANESËN APO TË LARGONI MOBILET NGA BANESA TË GJITHA I MBULOJM DHE NUK KAN MUNSI MU PIK KSHTU QË NUK KA MBETUR GJË TJETËR VETËM TË NA LAJMRONI DHE BANESA APO SHTËPIJA JUAJ DO TË NGJYROSËT SHPEJT MIR DHE LIR .
KNAUF
DEKORIM ME KNAUF
FASADA STRUKTURALE DHE TË THJESHTA
GLET
INTERVENIME TË GLETIT KU ESHT PRISH
LLAQE
IZOLIM I MBRENDSHUM ME STIROPOLL
RREGULLIMIN E KORNIZAVE TE DRITARES DHE DERES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim