Moler Taha ; viber: +37744296933 molertaha.tk

Shitet nga: Tahir 15 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj..
Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Uebfaqe: www.molertaha.tk/
EmailAdress: molertma@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim