Moler color's 044 29 69 33

Shitet nga: tahir 22 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 544 m2
Komuna: Prishtinë
Moler, profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave,dhe rinovimin e dhomave, lokaleve, mureve, etj. Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.ofrojm kataloge ngjyrash , gjindem në Prishtinë.
mob 044 296 933.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim