Moler profesional

Shitet nga: Moler 21 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist.
Bëjm ngjyrosje te banesave, lokaleve, mureve, dhomave, zyre, hotele etj.. Si dhe rinovime dhe punë me dizajne, sipas porosis.
Punojmë te gjitha punet e moleraj.
Kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma tuaja ofrojm kataloge ngjyrash.
Te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
pervoja jonë ësht shum vjeqare ne ket lemi. Gjindemi ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim