Moler profesional

Shitet nga: tahir 23 Pri 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist bëjmë lyerje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojme te gjitha punët e moleraj, ofrojmë kataloge ngjyrash. Gjendemi ne Prishtinë. mob 044 296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim