Moler profesionalist. Bëjm Rinovime, Ngjyrosje

Shitet nga: N,T,P, MOLERAJ...colors, 21 Qer 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
qmimi shum i volitshum
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim