Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: tahir 19 Krr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 591 m2
Komuna: Prishtinë
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave,dhe rinovimin e dhomave, lokaleve, mureve, etj. Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.ofrojm katalogje ngjyrash, gjindemi ne prishtine info.....................044 - 296-933 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim