Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: tahir Dje 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 591 m2
Komuna: Prishtinë
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave,dhe rinovimin e dhomave, lokaleve, mureve, etj.
Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindem prishtin info.....................044 - 29 - 69 - 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim