Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: moler 25 Maj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj,
kemi pervoj shum vjeqare
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim