Moler profesionist 044 29 69 33

Shitet nga: moler 15 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Moler profesional, bejme lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, etj. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Punojme te gjitha punet e molerajit, po ashtu ofrojme kataloge ngjyrash. Gjendemi ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim