NGJYROSJE , RINOVIME ETJ MOLERI....VIBER +37744..

Shitet nga: tafa moler Dje 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: pr
Sipërfaqe: 555 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
viber +37744.....296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim