Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj.........

Shitet nga: tahir 19 Krr 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, ofrojmë kataloge ngjyrash
punojm te gjitha punet e moleraj,
kemi ekip ptofesional ne ket lemi..
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim