Nje familje Diplomatike kerkon shtepi per 3 vite

Shitet nga: Agjensioni YREA Sot 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë

Shtepia duhet te kete se paku 5 dhoma gjumi, 2 garazha, oborr, rezervuar uji dhe te mos jete larg qendres se Prishtines. Familja vendosen ne Prishtine (qiraja fillon) prej Korrikut 2017, kurse vijne per t'i pare ofertat ne fillim te muajit Prill.

Ofertat me foto dhe pershkrim te detajuar dergoni ne e-mail: yreapr@live.com
Tel: +37744550111
+38649550111
"Your Real Estate Agent" in Prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim