OFROHET N'SHITJE N'BREG DIELLI-TE SHPIA E SHENDET^

Shitet nga: Dugi 21 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg Dielli
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa, 37 m2 neto, e cila gjindet tek Shtepia e Shendetit ne Breg te Diellit, perballe saj. Gjindet ne katin e I, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-sallonin me kuzhine
-dhomen e gjumit
-banjo dhe
-terasen
-korridorin

Me dokumente eshte ne rregull, bleresi mund ta qes menjehere ne emrin e tij!

Cmimi i baneses eshte 39 mije euro. Nuk diskutohet!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
+37744 433 667 viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.AL

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim