OFROJ BANESEN MBI BANESA TE STANDARDIT-MAT1^

Shitet nga: Dugi Sot 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mat1
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 91 m2, gjindet ne kompleksin 'Fitorja', mbi banesa te Standardit. Banesa gjindet ne katin e 1, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhine
-2dhoma xhumit
-2 Banjo
-ballkon
-korridori
Parkingun jasht per kerr
BANESA ESHTE FLET POSEDUESE ME KREJT OK OSHT EDHE ME MOBILJE KOMPLET 76MIJ EURO. NUK DISKUTOHET CMIMI!
Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667
+37744 433 667 VIBER
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.NU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim