OFROJ NE SHITJE BANESEN N'BREG DIELLI-ENGINEERING^

Shitet nga: Dugi Dje 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg Dielli
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen, 63.7m2, në Breg te Dielli perballe banesave te Bardha, te stacioni i autobusit nr 4. Banesa eshte ndertim i kompanise 'Engineering', gjindet ne katin e 2 dhe ka këtë renditje:

-salloni
-kuzhina
-dhoma e gjumit
-banjo
-korridori
-ballkoni

Banesa ka leje ndertimi, eshte ngat pranimit Teknik, pritet brenda nje muaji, ne menyre qe blerësi te mund ta bartë ne pronësi menjëherë në emrin e tij!

Cmimi me mobilje eshte 58 mije euro
Cmimi pa mobilje 53 mije euro

Mund të negociohet pak!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

044 433 667

+37744433667- (viber)

e-mail: search-agency@live.com
o.em
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim