OFROJ NE SHITJE BANESEN TE KOMUNA E RE-ARBERI^

Shitet nga: Dugi Dje 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi- ish Dragodan
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen, 92 m2 NETO, e cila gjindet ne lagjen Arberia- ish Dragodan ndertim i kompanise 'Tregtia'. Banesa ndodhet ne katin e 1-te, me pamje nga qyteti, shitet pa mobilje vetem me kuzhine dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
2 dhoma gjumi
shpajz
koridor
banjo
terasa

Banesa shitet urgjent, mundet ehde te ndrrohet me nje banese me te vogel, me nje dhome gjumi, pjesen tjeter para.

Banesa ka leje ndertimi, eshte ne proces te pranimit teknik.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
+377 44 433 667 viber
Facebook: Patundshmeri Search Estate
search-agency@live.com
o.ar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim