OFROJE BANESE NE SHITJE NE FUSHE KOSOVE ^

Shitet nga: Dugi 26 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ofroje banesen ne shitje ne Fushe Kosove,gjindet përtej rrethit në Fushe Kosovë. Ngat policisë në rrugen kryesore,ndodhet ne katin e parë,eshte e mobiluar dhe shitet komplet me mobilje.Ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Banesa ka leje ndertimi, pritet pranimi teknik nga Komuna.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
+377 44 433 667 viber


e-mail:
search-agency@live.com
o.ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim