OFROJE BANESE NE SHITJE PRAPA SHESHIT ''Z.P''^

Shitet nga: Dugi 25 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndërtim i vjetër, në qendër, prapa sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Ekonomik dhe përballë Fakultetit të Arteve, ku ka qenë Kafeneja Jonë. Banesa ka 62,05 m2 me letra dhe ka dy dhoma, kuzhinën me trapezari që mund të shfrytëzohet si dhomë e ditës, dy ballkona, bodrumin me rreth 20 m2. Banesa është në katin e dytë, të fundit të ndërtesës, përmbi e ka kulmin me lartësi të madhe. Banesa ndodhet në një zonë të qetë të qendres dhe ka pamje të bukur në dy anë të qytetit. Ajo është pjesërisht e rinovuar. Çmimi është i negociueshëm.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667

viber +37744 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
O.BA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim