OFROJE BANESEN NE SHITJE RRUGES PER FUSHE KOSOV^

Shitet nga: Meda 21 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Zona Industriale
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Ofroje banesen ne shitje e cila gjindet rruges per Prishtinë-Fushe Kosovë(Zona Industriale) ne anen e djathtë,ndodhet ne katin e 7-te(lifti funksional me kartel),eshte super e mobiluar,ka 82 m2 NETO,ujë 24h+rezervuar,dokumentacionin ne rregull bleresi mundet ta ta qet ne emrin e tij menjeherë ;
Banesa ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
2 banjo-njera ne dhome te fjetjes
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 908 567
045 602 111 WhatsApp dhe viber
045 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.ar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim