Pent house 120m²+260m² terasa, lagje e Muhaxherve

Shitet nga: Agjensioni Dion 23 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa pent house 120m² banim plus 260m² terasa (380m²) ne lagjen e Muhaxherve. Banesa eshte ndertim i Driloni Group dhe ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike te qytetit nga terasa, ka uje dhe rryme 24 ore, monitorim me kamera, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kende lojrash per femije.
Banesa ka kete perberje;
- salloni ndaras
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- toalet
- koridori
- terasa 260m²
Qmimi eshte 140.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim