PentHouse Ne ''SARANDE'' 120m2 Cmimi 102 000 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
PentHouse me pamje fantastike nga deti. Ndodhet ne nje zone shum te mir afer qytetit dhe eshte vetem 50 m larg detit.
PentHouse disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 banje dhe nje terrace te madhe. Pallati ne te cilin ndodhet PentHouse disponon edhe garazhe.
Disponon edhe Qertifikat Pronesie.

Nr.04


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim