PentHouse ne ''SARANDE'' 280m2 Cmimi 250 000 Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 280 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Kjo PentHouse ndodhet prane portit te Sarandes. Ndodhet vetem 20m nga plazhi dhe ka pamje fantastike nga deti. PentHouse disponon 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banje dhe verande. E paisur me qertifikat pronesie.

Nr.23


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim