Prishtina Bregu i Diellit Banesa Linprojekt

Shitet nga: Recep Sot 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 800 EUR   74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mat 1
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon sallonin dy dhoma gjumi banjon dhe ballkonin. Eshte ne katin e 5
Banesa eshte ndertim i firmave Linproject &Europroject Plus dhe eshte ndertim e siper . " KULLA REZIDENCE"
( viber nr. +386 49 438 669)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim