RISI SuperOFERTË Banesa në qendër Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.N " Labi Com " 02 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 46-110
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Për të interesuarit e blerjes së baneses në kompanin tonë , në Lokacionin ideal ku jep një pamje të të gjithë #Prishtinës , kompania jonë #Ofron një #OfertëVjetore para #Vitit të #Ri me çmime shum të volitshme. Kjo #OfertëSpeciale vlen deri më 15#Dhjetor. #Kontakti : 044 808 888 , +38649 888 101 ( Viber ).
Filloi shitja e banesave me çmime shum të volitshme. Banesat janë me cilësi shum të lartë dhe me Standarde më të fundit Evropiane.
Gjindemi perball monumentit të Presidentit Rugova , ku nga ajo pjesë jep mundësin që ta shohësh pamjen e gjithë Prishtinës. Jemi të gatshëm të ju ofrojm qdo lloj informate të matutjeshme. Numrat e telefonit janë : +37744 808 888 Dhe +38649 888 101 ( Viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim