Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine)191/15

Shitet nga: Ringa Dje 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Ringa Shiten Banesat ne Prishtine Me m2 97.60 m2, 82.42 m2, 98.99 m2 82.38 m2 Tek Nartel Center
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim