Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine)224/16

Shitet nga: Ringa Sot 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 142.41 m2
Komuna: Prishtinë
Ringa Shiten Banesat ne Prishtine :
Kati i 1-142.41 m2
Kati i 5-58.61 m2
Kati i 2 L.Kalabria-78.30m2
Kati i 2 L.Kalabria-87.82m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim