Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)187/15

Shitet nga: Ringa Sot 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Komuna: Prishtinë
Ringa Shitet Banesa ne Prishtine me 92 m2 ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo terase dokumentacion te rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim