Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)226/16

Shitet nga: Ringa 24 Qer 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Ringa Shitet Banesa ne Prishtine me 106.16 m2 te Raiffeisen Bank me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim